FitWell

Egzersiz ve Diyet Takip Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 30.5 MB
  • Version 1.5.1
  • Dil Türkçe
  • Firma FitWell
FitWell; günlük egzersizler ve diyet programı ile zayıflama ve vücut geliştirme konusunda kişilere yardımcı olmak amacı ile geliştirilmiş faydalı bir Egzersiz ve Diyet Takip Uygulamasıdır.

FitWell; günlük egzersizler ve diyet programı ile zayıflama ve vücut geliştirme konusunda kişilere yardımcı olmak amacı ile geliştirilmiş faydalı bir Egzersiz ve Diyet Takip Uygulamasıdır.

Sağlıklı beslenmek, sağlıklı kilo vermek ve fit olmak isteyen tüm kullanıcıların cebinde olması gereken uygulama ile günlük beslenme, egzersiz ve su tüketimi hedeflerinizi girerek hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşma yolunda sizi motive edecek olan uygulama sizin ile birlikte gelişen egzersiz programları ile birlikte geliyor.

Amacınıza ulaşabilmeniz için aldığınız kaloriyi bilmeniz ve egzersizleriniz ile yaktığınız kalori miktarını bilmeniz büyük önem arz ediyor. Bu amaç için size destek olacak FitWell ile gün içerisinde aldığınız ve egzersizleriniz ile yaktığınız kalorileri kolayca takip edebileceksiniz.

Kilo vermenin yanı sıra kaslarınızı da şekle sokmanın en keyifli yolu olan FitWell sağlıklı yaşamak isteyen herkesin kolayca kullanabileceği, sonuç veren bir uygulamadır. Uygulama kişiye özel beslenme ve egzersiz programları hazırlar. Ayrıca düzenli raporlar, hatırlatmalar ve ipuçlarıyla seni sürekli motive eder ve hedefine ulaşmanı sağlar.

FitWell ile ücretsiz olarak kapsamlı analiz, hedef takibi ve belirli sayıda egzersizden yararlanabilirsiniz.

FitWell İçerisinde Yer Alan Fonksiyonlar:

Hedef Belirleme: Öncelikle vücut yapını değerlendirir ve sana en uygun hedefi belirler.

Ücretsiz FitWell Analizi: Kişisel alışkanlıklarını, genel sağlık durumunu ve yaşam biçimini değerlendirerek kapsamlı bir vücut sağlığı analizi yapar.

Kişiye Özel Beslenme Programı: Hedefin, tercihlerin ve vücut analizinin sonucuna göre Fitwell, Türk ve dünya mutfaklarından birçok besin seçeneğiyle, sadece sana özel bir beslenme programı oluşturur.

Kişiye Özel Egzersiz Programı: Gücünü test ederek, seviyene ve hedefine en uygun egzersiz programını oluşturan FitWell, ilerlemeni her gün takip eder. Seninle beraber programın zorluk seviyesi değişir ve içeriği sürekli gelişir. FitWell egzersizleri için herhangi bir ekipmana veya spor salonuna ihtiyacın olmaz.

HD Egzersiz Videoları: 300?ün üzerinde hareket, sınırsız egzersiz kombinasyonu ve sürekli yenilenen tematik programlarıyla FitWell her seviyeye hitap eder. HD kalitesindeki egzersiz videolarını Milli Sporcular ve usta antrenörlerden oluşan FitWell eğitmenleri canlandırıyor.

Müzik Çalar: FitWell?in gelişmiş müzik çalarıyla, egzersizlerini yaparken FitWell müziklerini ya da telefonundaki başka bir müzik uygulamasından dilediğin müziği dinleyebilirsin.

Log'lama: Hedefine ulaşmak için geçtiğin aşamaları yakından takip etmeni sağlar. Yürüdüğün mesafe, içtiğin su, yediğin yemek, yaptığın aktivite ve tamamladığın egzersiz gibi birçok davranışı pratik loglama özelliği sayesinde kolayca takip edebilirsin.

Adım Sayar: FitWell gün boyu attığın adımı, başka hiçbir cihaza ihtiyaç olmadan otomatik olarak takip eder. Yaptığın diğer aktiviteler ve tamamladığın egzersizlerle beraber yaktığın aktif kalori miktarını hesaplar ve raporlar.

Raporlar: Günlük, haftalık ve aylık raporlar sayesinde hedefe ne kadar yaklaştığını görür ve performansınla ilgili daha detaylı bilgi alırsın.

Hedefine Özel İçerikler: FitWell hedefe yönelik bilgi, tavsiye, ipuçları, trendler ve aktivitelerle ilgili zengin içerikleri düzenli olarak paylaşır.

Mutlaka denemelisiniz!

Daha Fazla Göster
FitWell indir
DİĞER SÜRÜMLER